II Niedziela Adwentu

Zapraszamy każdego dnia do udziału w Mszach św. roratnich o godz. 6.30.

W środę 13 grudnia przypada dzień modlitw za ofiary stanu wojennego i ofiary reżimu komunistycznego.

W sobotę 16 grudnia rozpoczyna się nowenna do Dzieciątka Jezus.

Zapraszamy na codzienną adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 16.00, a w czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00.

Dziękujemy za 4 ofiary  indywidualne z ubiegłego tygodnia.

•  poniedziałek o 17.30 – Akcja Katolicka;
  • wtorek i czwartek o 19.00 całościowe próby chóru – bardzo prosimy chórzystów o niezawodną obecność na próbach, gdyż bardzo mało czasu zostało na przygotowanie programu świątecznego;
  • piątek o godz. 19.00 KSM;
  • sobota o godz. 9:15 – lektorzy, 9:45 – aspiranci, 10:15 – ministranci; również w sobotę o godz. 11:00 – DSM.

W sklepiku parafialnym i w zakrystii są do nabycia opłatki wigilijne. Panie z Parafialnego Zespołu Caritas rozprowadzają wigilijne świece – małe – ofiara 9 zł, duże – 25 zł. Dochód z uzbieranych ofiar będzie przeznaczony na cele dobroczynne.

Jednej z rodzin naszej parafii spaliła się stodoła z paszą dla zwierząt, dlatego w imię miłości bliźniego w przyszłą niedzielę przed kościołem będzie zorganizowana zbiórka na ten cel.

W przyszłą niedzielę przed kościołem będzie zorganizowany kiermasz Bożonarodzeniowy, będą rozprowadzane ciasta a dochód będzie przeznaczony na leczenie dziecka Wiktorii Wróbel.

Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Jest już najnowszy numer „Nasza Wiara”, „Gość Niedzielny” oraz „Niedziela”, a dla dzieci „Promyczek Dobra” i „Mały Gość Niedzielny”. Do nabycia jest również Kalendarz Parafialny w cenie 15 zł.

Poprzednia I Niedziela Adwentu